Faiantar

Business Activ Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loc de munca: Faiantar, Salariul: 500 - 515 euro net pe saptamana, Locatie: Olanda
Poziție: Faiantar
Tara: Olanda,Alkmaar
Salariul: 500 – 515 euro net pe saptamana- in functie de experienta, se discuta la interviul cu angajatorul
Ce oferă Angajatorul:
• Perioada contractului: 6 luni, Agentie temporara de angajare
• Se lucrează în medie de 40 de ore pe săptămâna,
• Asigurări sociale,
• Asigurarea medicala platita de angajator
• Cazare: asigurată de angajator gratuit, singur în cameră, acces la bucătărie,
• Costul transportului: suportat de candidat
• Set complet de haine de lucru
• Daca aveti masina dvs se platesc km -0,21 pe km

CERINTE

• Cunoștințe medii de limba engleză,
• Experiență în domeniu,
• Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Romania, Cluj county, Cluj-Napoca, Str. Gh. Doja (Regele Ferdinand), nr. 21,et. 1, apt. 6,
Mobile :0040744109480

0040740254424, 0040733074180
Phone : 0040264459592,Fax: 0040264459593

Skype Id: ramona_marian425
Email: office@bacltd.ro
www.bacltd.ro