Electricieni navali/industriali proiecte in Olanda

E Concept Box

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam electricieni pentru diverse proiecte navale/industriale in Olanda. Se fac instalatii si conexiuni, cablaje, cablari panouri de control si cabinete
Se lucreaza in echipe de 2 persoane.
Perioada minima a unui proiect este de o saptamana (odata incheiat un proiect, candidatii sunt alocati pentru altul). Se garanteaza minim 6 saptamani de lucru continuu in Olanda.
Programul este rotational cu 8-12 saptamani in Olanda si 1-4 saptamani in tara in functie de programul fiecarui candidat.

CERINTE

- experienta ca electrician industrial sau naval ( minim 2 ani)
- experienta cu voltaje medii/inalte
- atestat de munca valabil obtinut de la autoritatile competente
- cunostinte de citire scheme eletcrice si plan
- permis cat. B ( cel putin unul din membrii echipei)
- lb engleza nivel conversational ( cel putin unul din membrii echipei)
- BSN si VCA constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-decontare transport de la cazare la locul de munca
-cazare gratuita
-conditii de munca decente

Companie specializata in domeniul recrutarii si selectiei de personal calificat.