Fierar Betonist,Salariul : 480 Euro Net pe săptămâna

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data de inceput 09.09.2019
Poziție :Fierar Betonist
Tara: Olanda
Locație : Geleen
Poziții disponibile: 6
Locul de munca: Fabrica
Salariul : 480 Euro Net pe săptămâna
Ce oferă Angajatorul :
• Perioada contractului: minimum 6 luni
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
• Plata salariului săptămânala,
• Asigurări sociale,
• Asigurări medicale PLATITE
• Cazare : asigurata de angajator, GRATUIT, 2 persoane in camera
• Costul transportului este suportat de candidat si dupa 4 saptamani vi se deconteaza pana la 125 de euro
• Concediu platit

CERINTE

Condiții de recrutare:
• Cunoștințe medii de limba engleza sau germana,
• Experienta în domeniu

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.