Au pair OLANDA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe perioada sederii, Au Pair-ul trebuie sa asigure pana la 30 de ore pe saptamana pentru ingrijirea copiilor
* plimbarea copiilor, imbracarea, imbaierea, joaca
* prepararea meselor pentru copii, organizarea jucariilor
* pregatitul patului de dormit, spalatul rufelor
* ducerea si aducerea copiilor de la scoala sau activitati extrascolare
* supravegherea copiilor
* menaj usor
* sa explicati copiilor despre cultura romaneasca, despre jocuri traditionale, povestiri, feluri de mancare, conceptii despre familie

CERINTE

BRGwork recruteaza fete pentru ingrijire copii Olanda care sa indeplineasca conditiile de mai jos:
- Maxim 30 ani,
- cunostiinte de limba engleza- nivel conversational
- sa iubeasca copii
- sa poata sa achite TAXA PROGRAM: 220EURO-TVA inclus- se achita in aceeasi zi cu sustinerea interviului de inscriere sau a 2-a zi

Nota: transportul este inclus, asigurarea medicala si cursurile sunt incluse. Daca optati pentru 2 etape de plata, se aplica o diferenta de 20eur, tva inclus in plus la taxa de program de mai sus

BENEFICII OFERITE

Serviciile programului BRGwork:

asistenta in vederea intocmirii dosarului
training cu privire la sustinerea interviurilor cu familiile gazda
gasirea prin program a unei familii SIGURE
pachet informativ inainte de plecare
asistenta in vederea pregatirii plecarii
sesiune de informare inainte de plecarea din tara
informatii locale privind scoala de limba
suport local pentru situatii de urgenta
vei primi informatii despre comunitatea locala si alti Au Pair din zona!
Beneficii de natura financiara:

plata neta, LUNARA de MINIM 300eur pentru basic au pair si 340eur pentru au pair cu peste 500 ore de experienta sau cu diploma in domeniu
camera privata si toate 3 mesele incluse; daca ai sta in Rotterdam sa studiezi, oare cat ar costa?
activitati sociale si culturale regulate, impreuna cu alti Au Pair
suport de la o echipa cu experienta in domeniu (inclusiv telefon pentru urgente)
transport gratuit pana in Olanda
asigurare medicala inclusa si platita de familie
training course in Olanda in valoare de 270eur platit de familie (1 hr au pair training, 2 hrs dutch language), pentru durata de 7 saptamani, 21 de ore in total