Au pair (ingrijire copii) Olanda

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe perioada sederii, Au Pair-ul trebuie sa asigure pana la 30 de ore pe saptamana pentru ingrijirea copiilor
* plimbarea copiilor, imbracarea, imbaierea, joaca
* prepararea meselor pentru copii, organizarea jucariilor
* pregatitul patului de dormit, spalatul rufelor
* ducerea si aducerea copiilor de la scoala sau activitati extrascolare
* supravegherea copiilor
* menaj usor
* sa explicati copiilor despre cultura romaneasca, despre jocuri traditionale, povestiri, feluri de mancare, conceptii despre familie

CERINTE

BRGwork recruteaza fete pentru ingrijire copii Olanda care sa indeplineasca conditiile de mai jos:
- Maxim 30 ani,
- cunostiinte de limba engleza- nivel conversational
- sa iubeasca copii
- sa poata sa achite TAXA PROGRAM: 200euro+TVA- se achita in aceeasi zi cu sustinerea interviului de inscriere sau a 2-a zi.

BENEFICII OFERITE

* SALARIU: min 350eur/luna NET, 30 ore / saptamana
* Cazare (camera privata),
* 3 mese
* transport asigurat pana in Olanda la familie
* curs limba flamanda GRATUIT
*Contract pe 1 an

Daca te intereseaza oferta trimite-ne CV-ul tau in engleza pe adresa de email: lidia@agents.brgwork.com