Asistenti medicali generalisti - Olanda

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In parteneriat cu spitale si case de ingrijire pentru varstnici din Olanda oferim experienta unui loc de munca si posibilitati de specializare

Asistentilor Medicali Generalisti.

Oferim gratuit sprijinul nostru in gasirea locului de munca potrivit, fara a percepe taxa de mediere.

De asemenea prin T&S College Romania aveti posibilitatea de a invata Limba Olandeza, gratuit, timp de 5 luni. Pe parcursul acestui program de pregatire veti beneficia de o bursa de studiu, in valoare de 300 euro/net/lunar. Programul continua cu un stagiu de practica in Olanda, durata acestuia este de o luna. Astfel puteti beneficia de intreaga pregatire necesara pentru dezvoltarea unei cariere in domeniul medical.

T&S Group este una dintre cele mai mari agentii internationale de plasare a fortei de munca din Olanda. In fiecare zi, aproximativ 800 de angajati lucreaza la diferiti clienti prin intermediul T&S Group.
T&S Care, membra a T&S Group, este specializata in recrutarea internationala a personalului din sistemul medical.

CERINTE

• Studii de specialitate (diploma - Asistent medical generalist): studii universitare sau studii postliceale
• Disponibilitatea de a invata limba olandeza

BENEFICII OFERITE

• Salarizare la nivel european – incepand de la 1700 euro/brut/luna
• Cazare si transport pe parcursul sederii in Olanda
• Consiliere in integrarea la locul de munca, un reprezentant al companiei T&S Care va va oferii toate informatiile necesare pe intrega durata sederii in Olanda
• Ore suplimentare platite
• Posibilitatea de va imbunatati cunostintele de Limba Olandeza prin T&S College Olanda

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.