Tinichigiu/Vopsitor/Mecanic Auto - Norvegia

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

DK Recruitment Services cauta pentru un client important din Norvegia urmatoarele profile:
- VOPSITOR AUTO
- TINICHIGIU AUTO
- MECANIC AUTO
Se lucreaza in mai multe ateliere/service-uri din Norvegia, langa Oslo

CERINTE

Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara
Experienta anterioara intr-un workshop Mercedes, Audi, Skoda, Fiat etc.
Scoala profesionala
Limba Engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Salar – 210 – 240 NOK/ora
Cazare oferita de catre angajator contra sumei de 5000 – 6000 NOK/luna
Transport – bilet de avion platit de catre client

NU PERCEPEM COMISION!

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.