Sudor TIG

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza sudori TIG pentru contracte de munca in Norvegia, in cadrul unor proiecte de constructie de platforme petroliere, pe santiere navale sau in industria alimentara.

Va rugam sa trimiteti CV in limba engleza la adresa jobs@newstyle.ro

CERINTE

- experienta minima in domeniu de 3 ani;
- obligatoriu se va prezenta copie dupa certificarea inca valabila obtinuta la probe date in fata unui organ de Registru Naval : GL, Lloyd, DNV, BV. ;
- cunostinte de limba engleza;
-cunostinte de desen tehnic;
- seriozitate;
- profesionalism;
- calitate;
- precizie;
- punctualitate;
- promptitudine.

BENEFICII OFERITE

Se ofera transport si cazare gratuite, diurna de 16 euro, salariu net minim de 7 euro/ora, contract de munca pe 3 luni cu posibilitate de prelungire, asigurare medicala si pentru accidente la locul de munca, echipament de lucru adecvat, transport de la locuinta la locul de munca.

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2001 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.