Specialist terasament montan/granit Norvegia

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Proiect perioada determinata. Prelungirea contractului este posibila in functie de rezultatele obtinute.
Cautam specialist cu experienta minim 5 ani in pregatire teren constructii in granit
-defrisarea terenului
-pregatirea unui teren de munte/granit 1750 mp in vederea construirii unei vile 400 mp amprenta sol
Nivelarea terenului este intre 1,5 - 3 metri adancime.
-egalarea suprafetei totale ( platou )
-pregatirea terenului pentru fundatie casa si garaj subteran
Va rugam sa ne trimiteti cv-ul dvs pe adresa noastra si veti fi sunat.
Locatia este in Norvegia la 20 km de Oslo

CERINTE

Cerinte
- Experienta in defrisare
- Experienta in demolare cabana aproximativ 100 mp existenta pe teren
- Exeprienta minim 5 ani pe diverse masini/utilaje de pregatire terasament: buldozer, escavator etc.
- Referinte prentru minim 3 proiecte pregatire terasament in zona montana stanca de granit

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Se asigura: cazare, transport ( bilete avion) si plata in functie de perioada proiect.
Descrierea firmei
Companie de recrutare si selectie personal.