Sofer profesionist CE

Business Activ Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne trimiteți cv-ul in limba engleza completat.In cazul in care nu aveti ne puteti comunica si vi-l intocmim noi.(Prin trimiterea cv-ului va dati acordul pentru a fi contactati)
Stabilim de comun acord data pentru interviu .
Trecerea cu succes a interviului va duce in etapa urmatoare , cea a interviului cu angajatorul .
Angajatorul decide daca va accepta pe baza cv-ului sau doreste un alt interviu.
In urma acceptarii dvs de catre angajator , Noi va trimitem contractul de mediere cu noi , care contine numele angajatorului, functia si pachetul salarial conform ofertei ferme de loc de munca.

Contact:
Romania, Cluj county, Cluj-Napoca, Str. Gh. Doja (Regele Ferdinand), nr. 21,et. 1, apt. 6,
Mobile :0040744109480, 0040733074180
Phone : 0040264459592,Fax: 0040264459593

Skype Id: ramona_marian425
Email: office@bacltd.ro
www.bacltd.ro

Abonati-va la Newsletter:
Noi vom depune diligentele pentru primirea contractului de munca sau a actului echivalent din partea angajatorului.

CERINTE

Obligatoriu: Carnet de conducere categoria CE, ADR, card digital,
Cunostinte medii de limba engleza, minimum B1,
Experienta in domeniu minimum 1 an

BENEFICII OFERITE

Tara: Norvegia (Stathelle)

Poziții disponibile: 4
Locul de munca: Transport -Logistica

Salariu:între 2800-3200 Euro Net lunar

Ce oferă Angajatorul:

Se fac curse Norvegia, Suedia si Danemarca, pe siloz,
Perioada contractului: 1 an, contract inregistrat in Slovacia,prin agentie de angajare
Timpul de lucru: durata maximă a timpului de lucru: 9 ore pe zi - aceasta poate fi extinsă la 10 ore de două ori pe săptămână, 56 de ore într-o săptămână, 90 de ore în oricare 2 săptămâni consecutive; durata minima este de 37,5 ore,
Plata salariului se face in data de 20 a lunii urmatoare,
Pe parcursul saptamanii cazarea este in camion, la sfarsit de saptamana este la baza firmei in Norvegia,
Asigurări medicale, asigurare in Slovacia, card european,
Concediu plătit, 25 de zile pe an,
Transportul Romania – Norvegia asigurat si suportat de candidat, dar primul zbor se rambursează de catre angajator

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal