MECANIC AUTO, NORVEGIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Atelier-Auto

Salariul : 200 Coroane Norvegiene Brut pe ora (20,70 Euro)

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: nedeterminata
-Contractul se incheie pe Norvegia
-Se lucreaza in medie 37 de ore pe săptămâna,
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asigurata de angajator singur in camera. Prima chirie este platita de angajator, după care se deduce din salariul dvs.
-Costul transportului este suportat de candidat
-Concediu de odihna plătit 21 de zile lucrătoare pe an ( se poate lua concediu după ce trec cele 3 luni ale perioadei de proba)
-Orele suplimentare sunt plătite cu 40 %

Responsabilități:

-Obligații de muncă: mecanicul auto va lucra la diferite tipuri de reparații mecanice și diagnostice în cadrul serviciilor pentru automobile , precum și pentru camioane și autobuze.Se lucreaza independent , dar sub supravegherea managerului de servicii.

CERINTE

-Cunoștințe medii de limba engleza
-Experienta in domeniu de cel putin 4-5 ani de zile
-Diploma de calificare
-Doua referinte de la ultimul loc de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal