Contracte penru sudori in Norvegia

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sudori - MIG/MAG si TIG - 9 posturi
- Sudori CO2 - 8 posturi
Data de incepere a muncii: 20 februarie 2010

Acte necesare inscriere:
- CI - copie
- CV in limba romana
- fotografie corp intreg
- Copii diplome
- Copii recomandari - daca aveti
- cazier
- adeverinta medicala-clinic apt sanatos

Actele se depun personal la sediul agentiei noastre:
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri, orele 9-18

CERINTE

-experienta min.3 ani in domeniu
-limba engleza la nivel conversatioanal

BENEFICII OFERITE

- Salariu:
Pentru MIG/MAG si TIG: 1200-1800 euro/Luna. Se stabileste la interviu, in funtie de experienta;
Pentru CO2:1100-1600 euro/Luna. Se stabileste la interviu, in funtie de experienta
- Asigurari sociale si medicale - platite de angajator
- Contracte de munca incheiate pana la sfarsitul lunii Octombrie 2011.
- Cazare asigurata gratuit (cazare de santier)

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate