Economist la Sucursala Navodari

SIND ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- SIND ROMANIA SRL angajeaza prin concurs un economist pentru Sucursala Navodari.

CERINTE

Conditii : studii superioare de specialitate si vechime in domeniul financiar-contabil de minim 5 ani.
Pentru inscrierea la concurs se vor depune : cerere, CV, copie carnet de munca, copie act studii, cazier judiciar si orice alte documente pe care candidatii le considera necesare in sustinerea cererilor.
Constituie un avantaj daca, candidatul a lucrat in societati comerciale cu peste 100 de salariati, in domeniul alimentatiei publice sau turism.
Tematica si bibliografia minimala si orientativa pentru ocuparea postului se pot procura de la sediul societatii sau sucursala Navodari.
Inscrierile se fac pana la data de 16.05.2008 ora 14, la sediul societatii.
Programarea interviurilor se va face ulterior.
Relatii suplimentare la telefon 321.17.01 321.17.31 321.17.34

DESCRIEREA FIRMEI

Obiectul de activitate al firmei este turismul