Auditor stocuri - CHISINAU

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In calitate de Auditor stocuri și flux colegul nostru va fi responsabil să :

 Realizeze controale cu scopul verificării unei bune aplicări a procedurilor privind fluxul mărfurilor;
 Colecteze și sintetizează datele preliminare in vederea elaborării rapoartelor specifice;
 Elaboreze rapoarte săptămanale și lunare pentru a determina indicatori de performanța pe diverse activități ale clientului;
 Reducă lipsurile din gestiune ( cauzate de erori administrative).

CERINTE

Iți lansăm provocarea de a te alătura colegilor noștri daca urmatoarele atribute te caracterizează :

• Riguros
• Atent la detalii
• Perseverent
• Dinamic și comunicativ

In plus pentru rentru reușita în această misiune este nevoie de:

- Experiență în domeniul economic (minim 6 luni-1 an);
- Cunoștințe solide de operare PC (pachet Microsoft Office - accent pe Excel);
- Cunoștinte de limba franceză (nivel B1) - Avantaj;
- Cunoștințe SAP - Avantaj;
- Studii în domeniul economic - obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Te invitam sa-ți exerciți competențele și să performezi in echipa noastra unde vei beneficia de :

 Salariu atractiv ;
 Formare profesională in cadrul unei echipe tinere și dinamice ;
 Expunere internațională in cadrul unui proiect complex .

VEO Worldwide Services este o companie cu peste 9 ani experiență, cu o creștere de 140% față de ultimii 2 ani. Aproape 500 de colegi în 6 sedii din România, Republica Moldova și Polonia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Mediu multicultural și un zumzăit continuu în multe limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Suntem un furnizor de servicii de consultanţă Business to Business acoperind o gamă largă de domenii, iar specialiștii noștri în COMERŢ INTERNAȚIONAL și TRANSPORT, IT, FINANŢE și RESURSE UMANE fac din VEO o companie de profesioniști.

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

Ce îţi propunem ? Provocări, zi de zi! Provocarea de a te adapta unei companii care crește anual cu peste 80%, provocarea de a fi într-o permanentă competiție cu tine însuți, provocarea de a lua proiecte de la 0 și de a le da un sens!

Îți încurajăm spiritul antreprenorial, creativitatea și ideile originale. Îți oferim posibilități de dezvoltare a carierei, training-uri la nivel internaţional care să te ajute să devii un profesionist din ce în ce mai bun, dar și sprijin personal, solidaritate în momentele dificile.

Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung, iar provocările nu te sperie, ci sunt impulsul care te împinge spre birou zâmbind, te invităm să ne cunoaștem și să vorbim despre cariera ta!