Specialist Service Tractoare si Incarcatoare Telescopice

ASOCIATIA ACCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

 Ofera solutii la problemele tehnice din regiuni
 Participa la instruiri externe organizate de furnizorii externi si efectueaza instruiri interne cu tehnicienii de service
 Efectueaza instructaje cu operatorii utilajelor
 Mentine legatura cu furnizorul pe parte tehnica
 Acorda sprijin pentru derularea programelor de modernizare lansate de furnizor
 Realizeaza analize privind frecventa problemelor tehnice aparute la produse
 Participa la targuri, demonstraţii, expozitii
 Intocmeste rapoarte tehnice catre furnizor

CERINTE

 Studii superioare in domeniul electromecani
 Cunostinte solide de mecanica- cunostinte de electrica si automatizari-
 Experienta pe un post similar sau in reparatii utilaje grele constituie avantaj
 Limba engleza la nivel mediu – obligatoriu
 Cunostinte bune de operare calculator: Excel, Word
 Permis de conducere - categoria B
 Persoana pasionata de mecanica sau electrica
 Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
 Disponibilitate la deplasări
 Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

Informatii suplimentare:

- Locatie: Mogosoaia
- Oferta pe perioada nederminata
- Program: 09.00 – 18.00 (exceptie in caz de urgenta)

Asociatie Acces infiintata in 2010 are ca misiune promovarea si integrarea persoanelor dezavantajate pe piata fortei de munca. Este specializata in Diversitate si Economie Sociala si are o ramura dedicata persoanelor din grupurile vulnerabile.