Educator Gradinita SES

Asociatia Ai grija de mine

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul proiectului ”$E$-Sustinere Economica si Sociala pentru persoane vulnerabile”, finantat prin fondul structural european, organizam concurs pentru selectie in vederea ocuparii postului de Educator.

Responsabilitati:

-activitatea la grupa conform programei MEN,
- pregatirea documentelor necesare desfasurarii activitatii : planificari, planuri de lectii...
- pregatirea programelor pentru serbarile din timpul anului,
- preocuparea permanenta pentru copii pe tot parcursul zilei si la toate activitatile.

CERINTE

Absolventa liceu pedagogic - educator sau a Facultatii de Stiinte ale Educatiei - Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar.
Grad didactic definitiv (constituie un avantaj).
Vorbitoare fluenta de limba engleza.
Experienta in gradinite private constituie un avantaj.
Responsabila, punctuala, serioasa, dornica de afirmare;
Nefumatoare .
Seriozitate, implicare, initiativa.
Buna cunoscatoare a metodelor moderne de predare, creativa, cu mult entuziasm
Cunostinte vaste de psihologia copilului si tact pedagogic in educatia acestuia

BENEFICII OFERITE

Localizarea postului: Mogosoaia
Program de lucru: 8 ore /zi sau 4 ore/zi.
Salariul: Competitiv. Va tine seama de experienta in domeniu

Vor fi depuse pe adresa social@aigrijademine.ro :
- CV in format european

Persoanele preselectate pentru interviu vor fi contactate pana la sfarsitul lunii iunie. Va rugam sa ne anuntati orice conditii care ne-ar face imposibila contactarea dumneavoastra in aceasta perioada.