Angajam sofer pe duba de 3,5 tone

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa conduci?

Ai experienta pe duba de 3,5 tone?

Vrei sa fii rasplatit pe masura pentru munca depusa?

Daca ai raspuns cu DA la oricare din intrebarile de mai sus, APLICA ACUM!

Candidatul potrivit:

- Rezistenta la efort

- Dornic de munca

- Punctual

Beneficii:

- Salariu motivant

- 400 bonuri de masa

- Bonus de performanta intre 200 si 400 lei

- 250 lei bonus benzina pentru masina personala

- 50 lei/zi diurna pentru deplasari in alte judete -

- Se acorda masina firmei pentru deplasarea angajatului de acasa la sediu si de la sediu acasa dupa o luna si jumatate

Pentru detalii si angajari apelati la numarul afisat in anunt.

CERINTE

- Prezenta placuta
- Dedicat
- Muncitor

BENEFICII OFERITE

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.