Angajam lucrator depozit papeterie si birotica - Mogosoaia

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Picker - pentru un mare distribuitor de Papetarie

Cerinte:

- minim 8 clase;

- experienta in pregatirea comenzilor;

- disponibilitatea la efort fizic (ocazional).

Responsabilitati:

- receptie marfa;

- incarcare / descarcare marfa;

- ambalare;

- pregatit comenzi.

Beneficii:

- salariu atractiv;

- tichete de masa: 15 lei/per zi;

- plata orelor suplimentare;

- contract nedeterminat.

Programul de lucru: L-V 8:30 – 17:30 / 10:00 – 19:00.

Locatie: Mogosoaia, Judetul Ilfov

Daca te intereseaza acest loc de munca, aplica acum!

Toti candidatii care vor corespunde profilului vor fi contactati de catre un consultant Personnel in cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidentiale.

Pentru detalii si angajari ne puteti contacta la:

TEL: 0720 534 815

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.