Asistent Manager- Mizil, Jud Prahova

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contabilitatea in domeniul ONG
• Contabilitatea salariilor (7-10 angajati)
• Evidenta concediilor (7-10 angajati)
• Inregistrarea/incetarea contractelor de munca (Revisal)(7-10 angajati)
• Intocmire de contracte de sponsorizare de bani si bunuri
• Promovarea ONG in mediul online si nu numai
• Organizarea de campanii de publicitate /strangere de fonduri/atragere de sponsori
• Carnet de conducere categoria B

CERINTE

• Studii superioare economice/contabilitate
• Interes pentru resurse umane (curs inspector resurse umane prezinta avantaj)
• Interes pentru PR (experienta in campanii de promovare ONG, strangere de fonduri, prezinta avantaj)
• Persoana motivata sa lucreze in domeniul ONG-urilor
• Domiciliu in Mizil sau imprejurimi

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru motivant
Oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala

Ana şi Cornel este o companie românească cu activitate în domeniul producţiei de preparate din carne, cu capacitate de peste 20.000 de tone pe an şi cu peste 800 de angajaţi. De peste 20 de ani, Ana şi Cornel produce mezeluri de familie create şi certificate la standarde de calitate: salamuri, cârnaţi, specialităţi, crud-uscate, semipreparate, precum şi carne proaspătă de porc, vită și pasăre. Produsele “ De la Ana şi Cornel” sunt comercializate în peste 100 de magazine proprii şi prin intermediul distribuţiei proprii la peste 3000 de distribuitori, hypermarketuri si export. În ultimii 5 ani, compania Ana şi Cornel, se menţine în Top 3 a celor mai importante companii din industria cărnii din Romania.