Asistent de farmacie - Miroslava

SC RHODIOLA FARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigură eliberarea produselor farmaceutice, a produselor igienico cosmetice și a dispozitivelor medicale, conform regulilor de bună practică
- participă la aprovizionarea, recepția, depozitarea, conservarea medicamentelor și a celorlalte produse de uz uman deținute
- aduce la cunoștință farmacistului diriginte sau farmacistului orice neconcordanță a stocului sau produselor
- recepţia calitativă şi cantitativă a medicamentelor și a celorlalte produse la primirea lor în farmacie

CERINTE

- școala postliceala sanitara, Asistent Farmacie- Asistent Farmacie;
- experiență minim 1-2 ani
- o persoană proactivă, creativă și empatică
- o persoană sociabilă, comunicativă și care se simte bine când lucrează în echipă
- o persoană responsabilă, organizată, ambițioasă și pasionată de ceea ce face

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Bonus la atingerea obiectivelor
- Tichete de masa
- Bonus aniversar
- Bonus Paste, Craciun

Beneficii:
- duminica libera
- 3 sambete libere din 4
- un loc unde este incurajata initiativa si comunicarea

Povestea noastra incepe in mai 2013, cand, din dorinta de a oferi sfaturi bune, solutii alternative, recomandari corecte si specifice fiecarui pacient,am deschis prima farmacie.
Usor, usor, am devenit apropiate de pacientii nostri, multi dintre ei venind la noi pentru un sfat, pentru o recomandare sau pur si simplu pentru a ne vedea si a ne face ziua mai frumoasa. Datorita increderii oferite de acestia, am depasit fizicul si ne-am extins on-line.