PROIECTANT Tehnico-Comercial MOBILIER_lb.FR_URGENT

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectant Mobilier Tehnico-Comercial - vorbitor de lb. franceza - URGENT
---- INTERVIURILE VOR AVEA LOC 22 si 23 ianuarie - la sediul firmei ----

RO
Cautam un profesionist de profil tehnico-comercial, proiectare in industria mobilei.
Principala experienta ceruta este de a executa/proiecta planuri in AutoCAD (sau alte programe asemanatoare)

Societatea este situata (punct de lucru), langa or.Mioveni (com. Micesti) - Arges

Cerinte:
* experienta in proiectare in AutoCAD (sau atceva asemanator)
* vorbitor de lb. franceza mediu sau avansat obligatoriu, intrucat societatea are clienti francezi

cv-uri in lb. franceza sau romana:
- aici pe site ;
- sau mail resurse umane: deco_cv @ yahoo. com
- sau tel sediu 0248.234.191 - pentru intrebari si informatii
- sau fax 0348.815.952

FR
Recherche professionnel du meuble, le candidat devra pouvoir exécuter les plans sur AutoCAD ou autres programmes,
Pour être le responsable technico commercial, d'une entreprise française située à Mioveni ,

* français avance - obligatoire , car le candidat (e)sera en relation avec la clientèle française , il aura à développer également le marché roumain,
* Expérience souhaitée

Salaire à négocier suivant expérience demandée

Envoyez cv en français sur :
- site www.BestJobs.ro
- ou notre site www DecoMeuble.fr
- ou email a RH : deco_cv @ yahoo. com
- tel principal: 0248.234.191 (ou fax: 0348.815.952)

Descriere productie :
Firma noastra momentan este axata, in proportie de 90%,
pe productia de mobilier pentru piata internationala,
in special Franta (80% din productie), si doreste extinderea activitatii la nivel local sau national in Romania

Atelierul poate produce mobilier din diverse materiale lemnoase, (PAL, MDF, Lemn Masiv, etc) in orice cantitate, de preferat fara tapiterie.
(Daca este nevoie, se pot folosi si materiale textile,
dar cu subcontractare, nu dispunem de acest departament)

CERINTE

Cerinte :
* experienta in proiectare in AutoCAD (sau altceva asemanator)
* obligatoriu profil tehnic (proiectant sau tehnician sau inginer etc)
- este de dorit ca persoana sa aiba cunostinte/experienta si despre procesul de productie de mobilier.
- experienta in controlul calitatii este un plus

BENEFICII OFERITE

- Contract Full Time
- salariu atractiv
- masina
- telefon
- se deconteaza naveta in apropiere (20-30 km), daca este nevoie

Agent de munca temporara (30 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)