Conceptor Modul de Formare

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizeaza module pentru formarea personalului din sector;

-Actualizeaza catalogul modulelor de formare;

-Contribuie la imbunatatirea modulelor de formare specifice;

-Livreaza modulele de formare catre entitatile implicate pentru validare;

-Supervizeaza periodic avansarea proiectelor in curs si intocmeste rapoarte.

CERINTE

-Absolvent (a) de studii superioare profil tehnic;

-Constituie un avantaj experienta in inginerie si/sau formare tehnica ;

-Bune cunostinte de limba franceza si/sau engleza;

-Buna cunoastere a Pachetului Microsoft Office;

-Domiciliul stabil in Pitesti sau disponibilitate pentru relocare geografica.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru international;

-Oportunitati de dezvoltare profesionala;

-Pachet salarial competitiv;

-Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.