ARHITECT 3D - case modulare pentru FRANTA

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RO: Cautam un tanar ARHITECT sau TEHNICIAN 3D,
pentru a face PLANURI de CASE sau de constructii imobile în structura modulara,
și un scurt film cu construirea (montajul sau vizita interioara a caselor)

FR: Nous recherchons un jeune ARCHITECTE ou TECHNICIEN 3D ,
pour faire des PLANS DE MAISONS ou de CONSTRUCTION d'immeuble en structure modulaire ,
et petit film de construction( montage ou visite intérieure des maisons)

CERINTE

Cerinte:
- facultatea de inginerie/arhitectura
- experienta cu astfel de modele (atasati poze continand portofoliu cu proiectele puse in aplicare (sau cele ramase in stadiu de proiect))
- limba franceza (pentru ca se lucreaza cu firme frantuzesti)
- experienta in orice program (bine stapanit) de proiectare/machetare 3D

(dupa o perioada, exista posibilitatea de transferare a locului de munca in Franta)

BENEFICII OFERITE

Se receptioneaza CV-urile si materialele ce va arata exeprienta in proiectare, pe mail : deco_cv @ yahoo .com
sau sunati la tel : 0248 234 192

Se poate lucra din Bucuresti, din Micesti sau de acasa.
Sediul societatii este in com. Micesti (15 km de Pitesti, langa Mioveni, jud. Arges)
Suntem un Atelier de Productie si Proiectare Mobilier pentru export.
Interviurile se vor programa, in scurt timp, cand va ajunge si partea franceza, la sediul nostru din com Micesti, jud Arges sau in Bucuresti

Agent de munca temporara (30 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)