MECANIC ÎNTREŢINERE ŞI REPARAŢII - MIERCUREA SIBIULUI

SC DEKO RAME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

o Realizează activităţi de întreţinere, reparaţii planificate şi accidentale ale maşinilor, utilajelor şi instalaţiilor pentru asigurarea funcţionării lor normale şi continuu
o Respectă instrucţiunile de întreţinere şi reparaţii primite

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Beneficiile se vor stabili în urma interviului. Nu rata şansa de a – ţi dezvolta o carieră de succes alături de un partener stabil, care îţi asigură suport profesional permanent şi un salar competitiv.

DEKO RAME SRL, producător de rame foto, rame pentru tablouri şi alte produse din lemn, este o companie dinamică, aflată în plină ascensiune care din 1999, anul în care a fost infiinţată, şi până în prezent şi-a întărit poziţia atât pe piaţa internă, cât şi pe cea internaţională, devenind lider european în domeniu.
În anul 2010,DEKO RAME pune în funcţie o noua linie de producţie, dotată cu utilaje moderne, motiv pentru care doreşte să-şi consolideze echipa.