ECONOMIST CALCUL COST PRODUCTIE SI CONTABILITATE INTERNA DE GESTIUNE - MIERCUREA SIBIULUI

SC DEKO RAME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza procesul de control si optimizare a costurilor de productie
- Verifica sistemele de gestiune ale societatii
- Coordoneaza si participa la inventarele periodice
- Realizeaza analize periodice de stoc
- Efectueaza inregistrari specifice departamentului Financiar-Contabil

CERINTE

- Studii superioare economice sau de inginerie economica
- Minim 2 ani de experienta pe o pozitie similara
- Cunostinte operare PC (in mod deosebit Excel)
- Persoana capabila sa-si stranga singura datele cantitative si calitative in vederea efectuarii unor analize si in vederea construirii unui sistem de indicatori
- Spirit de sinteza si de organizare dezvoltat, care sa-i permita sa descopere si sa rezolve rapid problemele
- Disponibil la efort intelectual

BENEFICII OFERITE

Societatea asigura transportul pentru angajati si acorda tichete de masa conform legislatiei in vigoare. Beneficiile salariale vor fi discutate si stabilite dupa selectie.

DEKO RAME SRL, producător de rame foto, rame pentru tablouri şi alte produse din lemn, este o companie dinamică, aflată în plină ascensiune care din 1999, anul în care a fost infiinţată, şi până în prezent şi-a întărit poziţia atât pe piaţa internă, cât şi pe cea internaţională, devenind lider european în domeniu.
În anul 2010,DEKORAME pune în funcţie o noua linie de producţie, dotată cu utilaje moderne, motiv pentru care doreşte să-şi consolideze echipa.