Sofer TIR International

Asperis

Job expirat

RESPONSABILITATI

CAUTAM:
SOFERI PROFESIONISTI (TIR)cu experienta in transporturi pe camioane de 40T (Cap Tractor-Semiremirca) pentru comunitatea europeana, transport diverse marfuri in baza documentelor de insotire.

Contracte de munca pe perioada nedeterminata.

Se lucreza 4-5 saptamani,1 saptamana liber (revenirea in tara se face cu autocarele companiei).

Transporturile se vor planifica in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile.
Se va asigura training IFPTR si de asemenea se vor respecta in permanenta timpii legali de condus in vigoare conform AETR.

CERINTE

Minim 21 de ani, maxim 58;
Carnet sofer C+E minim 1 an;
Experienta minima:6 luni pe
Romania sau international pe camion 40 T Cap Tractor-Semiremorca;
Card Tahografic;
Atestat de transport marfa;
Angajatul trebuie sa fie onest, muncitor, rezistent la stres.
Referinte din partea fostilor angajatori prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Diurna.
Transport asigurat.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de consultant, recrutare si plasare forta de munca.