Reprezentant zonal vanzari

Amotech SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor cu clientii deja existenti
- Prospectarea pietei si identificarea de clienti noi
- Urmarirea respectarii clauzelor contractuale (inclusiv incasarea facturilor)
- Culegerea/procesarea de informatii privind piata profesionala de infrumusetare
- Oferirea de consultanta tehnica si suport clientilor in vederea comenzilor si utilizarii produselor profesionale de infrumusetare(coafor si cosmetica)
- Punerea in aplicare a politicii de vanzari in vederea indeplinirii obiectivelor cantitative si calitative ale companiei

CERINTE

- Absolvent de studii medii/ superioare
- Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii
- Permis de conducere cat. B
- Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu, intern si extern
- Operare PC (Word, Excel, Internet, Email)
- Dinamic, jovial si focusat pe realizari si pe construirea unei relatii profesionale mutual benefica.

BENEFICII OFERITE

- Recompensarea direct legata de performanta si de dorinta de implicare in dezvoltarea companiei
- Program sustinut de dezvoltare si educatie
- Program dinamic de recompensare a celor mai eficienti angajati
- Masina de serviciu / smartphone.