Fuvarozási irányító (coordonator transport)

S.C. Waberer's Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése
- a fuvarfeladat végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése
- a fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása
- gépjárművezetők problémáinak kezelése

CERINTE

- minimum középfokú végzettség
- magyar és román nyelvtudás
- fuvarozás és szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- dinamikus egyéniség, határozott fellépés, csapatszellem
- kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

BENEFICII OFERITE

- versenyképes jövedelem
- fiatal, dinamikus környezetben való munka
- karrierlehetőség

S.C. Waberer's Romania S.A. este membra a Grupului Waberer's, lider de piata in Ungaria, Europa Centrala si de Est in domeniul serviciilor de transport si logistica. Firma noastra asigura atat servicii de transport intern cat si international catre/dinspre toate tarile europene cu un numar de peste 450 de autovehicule.