Agent vanzari

PERGAMENT OFFICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

- reprezinta compania in relatia cu clientii;

- promoveaza produsele companiei pentru realizarea obiectivelor specifice de vanzari;

- administreaza si extinde portofoliul de clienti existenti;

- cercetarea permanenta a pietei;

CERINTE

- gandire pozitiva, orientare spre rezultate;

- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare, negociere si organizare;

- seriozitate, spirit de echipa, initiativa;

- limba maghiara la nivel superior;

- limba romana la nivel superior;

- cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online;

- permis de conducere cat.B;

- masina proprie;

- reședință la M-Ciuc;

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;

- salariu fix, la zi, fără întârzieri și bonus pentru performanță;

- mediu de lucru dinamic;

- telefon de servici;

Cégünk 2009 óta irodaszer forgalmazásával, cégek ellátással foglalkozik.
Firma a fost infiintata in 2009 pentru a satisface nevoile clientilor in domeniul papetariei, biroticii.