Agent vanzari

PERGAMENT OFFICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:
- reprezinta compania in relatia cu clientii;
- promoveaza produsele companiei pentru realizarea obiectivelor specifice de vanzari;
- administreaza si extinde portofoliul de clienti existenti;
- cercetarea permanenta a pietei;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- gandire pozitiva, orientare spre rezultate;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare, negociere si organizare;
- seriozitate, spirit de echipa, initiativa;
- limba maghiara la nivel superior;
- limba romana la nivel superior;
- cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online;
- permis de conducere cat.B;
- reședință la M-Ciuc;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- salariu fix, la zi, fără întârzieri și bonus pentru performanță;
- mediu de lucru dinamic;
- telefon de servici;
- e-mail: irodaszer@yahoo.com

Firma a fost infiintata in 2009 pentru a satisface nevoile clientilor in domeniul papetariei, biroticii.