Agent colectare debite (teren)

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru unul dintre cele mai importante grupuri financiare din Europa Centrala si de Est:Agent colectare debite (teren)

Atributii de baza:
-efectuarea vizitelor pe teren, la domiciliul clientilor si la sediile executorilor judecatoresti, in scopul identificarii de noi informatii despre clienti si despre situatia lor financiara;
-intalnirea cu debitorii si prezentarea alternativelor de achitare a debitelor acestora;
-participarea la licitatii;
-inregistrarea activitatii desfasurate in aplicatiile utilizate de companie si intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata;
-desfasurarea altor activitati conexe recuperarii de creante.

CERINTE

Cerinte :
-studii superioare economice sau juridice;
-permis conducere categoria B;
-abilitati de comunicare si negociere;
-cunostinte limba engleza minim nivel mediu;
-experienta in domeniul colectarii de creante/financiar-bancara min 1 an

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.