Gestionar - Ambient Medias

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne marim echipa si cautam gestionar pentru departamentele de scule si electrice:

•Administrezi sectorul alocat din cadrul magazinului;
•Urmărești stocurile de marfa si le mentine la nivel optim;
•Trimiti comenzile marfa pentru atingerea nivelului optim al stocurilor de pe raion;
•Esti responsabil din punct de vedere calitativ si cantitativ de marfa pe care o primeste.

CERINTE

•Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
•Bune abilitati de planificare, organizare;
•Atitudine proactiva,
•Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

1.Salariu format din parte fixa, tichete de masa si bonusuri
2.Posibilitatea de dezvoltare si promovare profesionala in cadrul unei echipe faine 😊

Trimite CV-ul tau pe recrutare@altaconsult.ro.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.