Turnator –Prefabricate Beton, Scotia si Nottingham , Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Turnator in Fabrica prefabricate beton
Tara : Marea Britanie

Locație: Scotia , Nottingham

Poziții disponibile: 10
Locul de munca: Fabrica prefabricate beton
Salariu BRUT : 13 lire sterline pe ora

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza 50 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator la costul de 60 de lire sterline pe saptamana
Costul transportului este suportat de angajat
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,
Daca se lucreaza 50 de ore, salariul net pe saptamana ar fi 400 de lire sterline –dupa ce se platesc 60 de lire sterline pentru cazare și 10 lire sterline pentru transport.

CERINTE

Cunostinte medii de limba engleza constituie un avantaj
Experienta la prefabricate beton sau ca si dulgher

BENEFICII OFERITE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.