TEST LA IASI PENTRU TRANSATORI

QUATTRO RECRUITMENT LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

***LOCURI DE MUNCA PENTRU MACELARI IN UK– TEST IN IASI 13.02.2016***
Dorim sa va invitam la un test si la o prezentare a companiei britanice Quattro Recruitment care urmareste recrutarea a peste 200 de macelari, dezosatori,transatori si fasonatori pentru locuri de munca pe perioada nedeterminata.
UNDE PUTETI VENI LA UN TEST GRATUIT?
IASI –firma SC Andresim Company SRL, strada –Soseaua nationala-Piata Alexandru Cel Bun
13 Februarie 2016 intre orele 9:00 -12:00
UNDE PUTETI VENI LA O PREZENTARE GRATUITA?
IASI – firma SC Terramed baby SRL, strada -Colonel Langa nr.17, (in spatele Mitropoliei Iasi langa Petrom).
13 Februarie 2016 intre orele 13:00 -15:00
Compania Quattro Recruitment selecteaza Macelari cu experienta pentru Anglia.
Salarizare:
£300-£450 net / saptamana, in functie de orele lucrate si plata pe ora.
£1.290 -£1.935 net/luna in functie de orele lucrate si plata pe ora.
-echivalentul a 400 - 600 Euro net /saptamana, in functie de orele lucrate si plata pe ora.
-echivalentul a 1.720 -2.580 Euro net /luna in functie de orele lucrate si plata pe ora.
-echivalentul a 1.800 – 2.700 Ron net /saptamana, in functie de orele lucrate si plata pe ora.
-echivalentul a 7.740 -11.610 Ron net /luna in functie de orele lucrate si plata pe ora.
-minim 8 ore de munca / zi
- plata salariului, saptamanal
-concediu platit integral de 28 de zile pe an
-hainele necesare desfasurarii muncii si ustensilele(cutite,masat,manusa de zale,sort de zale etc.) fiind oferite gratuit
-transport gratuit de la aeroport, oferit de angajator
-se ramburseaza £50 pentru biletul din Romania
NU SE PERCEPE COMISION.
Contract de munca pe termen lung.
Pentru mai multe informatii si pentru a va putea trece pe lista va rog sa-mi trimite-ti mesajul dumneavoastra sau CV la adresa de email andreai@quattrorecruitment.co.uk sau la nr. de tel. 00447500845556.
VINO SA VORBIM IN IASI.

CERINTE

OBLIGATORIU persoane cu experienta in macelarie/transare carne (care au mai lucrat in fabrici sau macelarii) , cunoasterea limbii engleze nu este obligatorie!!

DESCRIEREA FIRMEI

Prezentare companie
Quattro Recruitment Ltd este una dintre marile companiile de recrutare, care acopera piata muncii in partea estica a Angliei, avad mai mult de 14 ani experienta in acest domeniu.

In present cautam macelari , dezosatori, si transatori pentru a incepe munca imediat intr-unul dintre abatoarele de PORCI situate in Watton(Norffolk) or Hull (Yorkshire).