Tapiteri cu experienta pentru Marea Britanie

Gap Personnel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrând pentru linia de producție, tapițerul este responsabil pentru acoperirea și producția de mobilier tapițat - scaune, canapele și fotolii. Folosing diverse unelte și materiale, tapițerul lucrează după comenzile specifice ale clientului. Tapițerul asigură un nivel ridicat de calitate și serviciu, având abilitatea să îndeplinească cererile postului.

CERINTE

- Minimum un an experiență în tapițerie,
- Abilități remarcabile de manevrare a capsatorului și a uneltelor manuale,
- Motivație și capacitatea de a indeplini responsabilitățile postului,
- Fiabilitate și flexibilitate,
- Cunoașterea limbii engleze nu e obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Transport international gratuit si cazare către testul de competență profesională,
- Contract de muncă permanent cu Westbridge Furniture Designs (după trecerea testului practic),
- Salariu atractiv – rată standard (între 8.00 și 10.81 lire pe oră)/bonus/ore suplimentare opționale(între 10.40 și 16.00 pe oră),
- În cazul în care sunteți calificat pentru post, veți primi asistență pentru relocare,
- Training specific pentru locul de muncă,
- Uneltele necesare și echipament de protecție,
- Posibilitatea de începere imediată.

Gap Personnel e una dintre cele mai mare companii de recrutare industriala din Marea Britanie. In prezent, cautam personal pentru pozitii in industria producatoare de mobilier tapitat: tapiteri, montatori rame, operatori masina de cusut si taietori material tapiterie. Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la adresa de email manuela.boghian@gap-personnel.com sau la numarul de telefon britanic +44 770 380 8778