QUALITY ADVISOR CONSTRUCTII CIVILE,MAREA BRITANIE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Companie privata
Salariu BRUT : 27,964 – 44,743 Euro anual

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: nedeterminata
-Se lucreaza 55 de ore pe săptămâna,
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asistenta in găsirea locuinței
-Posibilitatea de relocare cu familia.
-Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
-Ore suplimentare ,
-Concediu plătit,
-Mașină de serviciu

Responsabilități:

-Monitorizați și analizați performanțele procesului de instalare și notificați managementul potențialelor probleme de calitate care pot afecta calitatea instalării sau conformitatea cu reglementările.
-Examinați parcelele instalate și înregistrați procesele după cum este necesar.
- Compilați și verificați toate documentele asociate instalării. Inițierea, urmărirea și închiderea snags-urilor interne și a clienților.
-Pentru a elabora planuri specifice privind calitatea comercială a sitului.
-Revizuiți și actualizați planurile de calitate a tranzacțiilor în mod regulat, conform politicii companiei sau conform cerințelor clientului.
-Pentru a realiza fișe de verificare a calității specifice site-ului pentru examinare de către Administrația site-ului.
-Compilați manuale specifice O & M specifice fiecărui proiect și actualizați, după caz.
-Participați și contribuiți la reuniunile post-contract.

CERINTE

-Diploma calificare postuniversitară în managementul calității.
-Experienta cel putin 5 ani
-Experiență în / cunoștințe privind asigurarea calității, bune practici de fabricație și practici / principii de validare.
-O înțelegere și cunoaștere a cerințelor de reglementare în ceea ce privește industria construcțiilor, inclusiv standardele NHBC.
-Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal