Programator PHP cu experienta, Full Time, in Londra

php coder

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un dezvoltator PHP / LAMP pentru a lucra impreuna cu echipa de designeri si programatori din Grays Essex. Codarea PHP este obsesia ta si esti pasionat de producerea de codari eficiente, query-uri rapide si aplicatii bine structurate folosind LAMP, ti-ai dori sa lucrezi intr-un mediu incitant, creativ, sa produci script-uri complexe si solutii de e-commerce, depasindu-ti propriile limite prin noi tehnici de invatare si sa faci parte dintr-o companie care are deja un succes enorm.
Cautam o persoana inteligenta, competenta si muncitoare care sa respecte termenii limita, dispusa sa efectueze ore suplimentare, sa lucreze pe cont propriu atunci cand este necesar si, de asemenea, in cadrul unei echipe competitive.

Contact: (Va rugam sa folositi aceste date de contact pentru a aplica pentru acest post):

E-mail: phpcoderswanted@gmail.com
Alex: 0044_07999_247_247

CERINTE

Abilitatile tehnice necesare:
• sa aiba minimum 2 de experienta
• PHP
• sa inteleaga foarte bine OOP
•cunostinte foarte bune de MySQL
• LAMP
• HTML 5, CSS 3
• XML
• JavaScript - jQuery
• Cadrele - CI & Symphony
• source code management - folosind instrumente, cum ar fi SVN sau Source Safe, etc ...

IMPORTANT:
Toate interviurile pot avea loc in Grays Essex si vi se va cere sa sustineti o testare.
Va rugam sa va asigurati ca indepliniti conditiile necesare pentru aceasta pozitie inainte de a ne trimite email sau de a ne contacta telefonic. Solicitam seriozitate.

Ne puteti trimite CV-ul si portofoliul dumneavoastra prin email, iar daca doriti sa aflati mai multe detalii despre acest post, nu ezitati sa ne sunati oricand, in timpul orelor de lucru.

BENEFICII OFERITE

Pozitie:
Full time - Programator PHP
Locatie:
Grays Essex
cea mai apropiata gara: Chafford Hundred, servicii oferite de C2C
salariu:
25000 lire sterline + Bonus.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de renume in domeniul IT