Personal Hotelier Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Globalgrange Ltd angajeaza pentru Marea Britani
1) Ospatar/Ospatarita
2) Bar Assistant
3) Assistant Receptionist
4) Night Receptionist
5) Bell boy/Groom (Valet)
6) Animator copii/Entertainer/Animator hotel
7) Camerista
8) Spa Assistant/Masseur
9) Bucatari (Cook A, Cook B)
10) Ajutor Bucatar
11) Gradinar/Mentenanta

Pentru toate aceste categorii departamentul de stat al UK, Home Office cel care elibereaza permisele de munca, are pretentia ca Aplicantii care depun dosarul in vederea obtinerii permisului de munca sa aiba un nivel profesional NVQ Level 1 pe care noi nu il putem echivala decat cu 1 an de experienta, dar intr-un post identic cu cel pentru care aplicati. Toate pozitiile ptr. care se poate aplica sunt in supervising.

CERINTE

- studii medii sau superioare
- experienta minimum 1 ani in domeniu;
- cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat;
- alte limbi constituie avantaj;
- abilitati de relationare cu clientii;
- cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa asigurata de angajator. Tipsuri. Posibilitate promovare. Asigurare medicala. Training. Concediu de odihna 4 saptamani la 52 de saptamani lucrate. Overtime platit.
13.000 - 25.000 lire sterline / an

ATENTIE : NU APASA "APLICA LA ACEST JOB" TRIMITE-TI CV-URILE DIRECT PE E-MAILU : cristina_prod@yahoo.com
DEOARECE CONTUL MYJOB ESTE VERIFICAT O DATA PE SAPTAMANA.