Operatori Depozit Marea Britanie

Mobile College

Job expirat

RESPONSABILITATI

-operatiuni de descarcare, manipulare marfa
-receptie si depozitare marfa in conformitate cu standardele specifice
-pregatirea produselor comandate in vederea comercializarii lor catre clienti
-Identifică produsele din depozit
-Pune mărfurile pe paleţi
-Respecta instructiunile de ambalare
-Pregătește produsele pentru ambalare
-Introduce manual/mecanizat marfa în ambalaje
-Sigilează manual ambalajele cu marfuri
-Verifică ambalarea corespunzătoare a mărfurilor şi starea ambalajului în timpul operaţiunilor de încărcare/descărcare
-Depozitează produsele ambalate
-Asigură în permanenţă ordinea şi curăţenia la locul de muncă.

CERINTE

-Persoană responsabilă și dinamică
-Experiență în marcare/împachetare produse un avantaj
-Rapiditate, dexteritate, atenție distributivă
-Orientare bună în spațiul de lucru.
-Engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-Salariu corelat cu performanțele
-Oportunități de dezvoltare a carierei
-Cursuri de pregatire oferite de angajator
-Bonus de acomodare 65-80 lire pe saptamana

Va rog sa atasati CV-ul in mesaj ca cei de la personal sa il poata analiza.
Dupa ce veti fii selectat de catre companie o sa avem nevoie de copie dupa buletin sau pasaport pentru pregatirea contractului.

Fondata in 1991, MOBILE COLLEGE a crescut rapid devenind un furnizor important slovac de plasarea forței de muncă in UK, Germania si restul Europei. Programe de experiență de lucru, cursuri de limbi străine și servicii de călătorie pentru locuitorii din Slovacia și Cehia.Sediul este situat în centrul orasului Zilina Slovacia,cu expertiza de a gestiona serviciile de recrutare pentru poziții de calificați și necalificați, precum și de a organiza vacanța de lucru de vară pentru sute de studenți în fiecare an. La MOBILE COLLEGE suntem capabili să furnizam exact candidații pe care ii cautati.