Nursing Jobs UK

Reach Health Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reach Health Recruitment este o companie specializata in recrutare in domeniul medical in Marea Britanie.

Suntem in cautare de 250 asistente medicale, cu sau fara experienta (experienta nu este obligatorie) pentru a lucra in urmatoarele domenii:
- Geriatrie
- Domeniul paliativ
- Boli Mintale
- Cazuri de dementa
- Dizabilitati fizice si de invatare

Angajatorul este unul dintre cele mai prestigioase companii care detine numeroase aziluri si centre de ingrijire in peste 200 de locatii diferite din Marea Britanie, oferind servicii de ingrijire de inalta calitate pentru mii de pacienti.

Angajatorul ofera servicii de asistenta si ingrijire pentru persoanele in varsta si pentru persoanele ce sufera de dizabilitati si dementa care sunt gazduite in centrele sale.

Oferim posturi in peste 200 de locatii din Marea Britanie cum ar fi: Londra, Manchester, Brighton, Oxford, Cambridge, Edinburgh, Bristol, New Castle, Portsmouth etc.

Interviul final care va avea loc, personal, direct cu angajatorul in Bucuresti, Iasi sau Cluj, in Noiembrie.

CERINTE

Cerintele de aplicare sunt:
- Diploma de asistent medical
- Experienta nu este obligatorie
- Vocatie
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Responsabilitati si beneficii:
- Contract pe termen nelimitat
- Salariul de baza intre £1800 si £2700 pe luna (intre RON 9. 800 si RON 13. 000 pe luna) raportat la nivelul regional de trai.
- 40 ore lucratoare pe saptamana, impartite in ture de noapte si zi.
- Cazare subventionata pe o luna
- Dezvoltare profesionala prin cursuri si training- uri platite