Montator izolatii

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o cunoscuta companie din Marea Britanie cautam persoane muncitoare, pozitive, cu abilitati de izolator.
Domeniu de activitate: izolatii industriale

Responsabilitati:
- fabricarea/realizarea de foi de metal din aluminiu si otel inoxidabil
- comandarea materialelor atunci cand este necesar si realizarea izolatiei
- se lucreaza in mediu cu temperaturi scazute dar si ridicate
- utilizarea urmatoarelor materiale: vata minerala, fibra de sticla, spuma fenolica, spuma de sticla
- utilizarea masinilor pentru realizarea foilor de metal (Lock Forma, Swaging Machine, alte instrumente )

Alte informaţii
- durata contractului 3 luni+posibilitatea de prelungire
- se castiga 6, 40 lire/net/ ora
- se efectueaza minim 40 ore de lucru/saptamana
- exista posibilitatea sa efectuati pana la 84 ore de lucru (ore suplimentare)
- se asigura mancarea atunci cand se lucreaza departe de casa
- se ofera suport in gasirea cazarii insa aceasta va fi platita de angajat ( intre 40 si 60 lire/sapt)
- se asigura transportul de la locul cazarii la locul de munca ( nu este asigurat transportul dus-intors in UK)

CERINTE

Cerinţe job
- experienta de minim 10 ani in cadrul industriei de izolare (industria farmeceutica, industria de prelucrare a produselor alimentare, industria energiei electrice, industria berii etc.)
- cunoasterea limbii engleze la nivel fluent
- competente in utilizarea calculatorului

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.