Farmacist

SC FERGIS TTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FARMACISTI
IMS RECRUITMENT: RECRUTEAZA FARMACISTI PENTRU MAREA BRITANIE
- In calitatea sa de Agentie de Recrutare de varf din UE,
- IMS Recruitment are, in prezent, multiple posibilitati de plasare a farmacistilor in cadrul lanturilor de farmacii din Marea Britanie.
- IMS demareaza procesul de recrutare pentru candidatii din Romania inainte de accederea in UE pentru ca in momentul imediat urmator aderarii la UE candidatii selectati sa poata sa-si ia in primire posturile din tarile UE.

CERINTE

- Conditie de preselectie: Cunoastere limbii engleze (conversatie si limbaj de specialitate).
Candidatii trebuie sa posede diploma de licenta in farmacie si sa fi lucrat cel putin trei ani in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- IMS nu percepe nici o taxa pentru serviciile prestate .
- Interviuri in Romania
- Salarii competitive (50,000 Euros + pe an)
- Asistenta la inregistrarea RPSGB
- Pachete atractive la instalarea la post
- Locuri de munca in intregul regat Unit al Marii Britanii si Irlandei de Nord
- Farmacii moderne
- Programe de instruire comprehemsive

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane