Consultanti vanzari in mall - UK - FARA COMISION!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam tinere dinamice, cu foarte bune abilitati de comunicare si vanzare, pentru a lucra ca agenti de vanzari produse cosmetice sau produse de ingrijirea parului in cele mai mari mall-uri din Anglia, Irlanda, Scotia.

Fetele care sunt prietene si vor trece cu succes de ultimul interviu, vor putea lucra si locui impreuna!

Firmele va vor ajuta sa va obtineti NI number si dupa un an puteti aplica pentru a obtine yellow card .

NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web.
In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei, primii candidati recrutati de catre noi lucrand in Anglia din octombrie 2011.

Contractul reprezinta nu numai o oportunitate de a castiga bani, este in acelasi timp o ocazie de a experimenta un nou stil de viata, de a va imbunatati cunostintele de limba engleza/germana si a va perfectiona in vanzari.

Companiile detin standuri in zona pietonala a mall-urilor.
Responsabilitatea dumneavoastra va fi sa abordati potentialii clienti si sa le faceti o demonstratie privind eficacitatea produselor la standul firmei, convingandu-i sa cumpere.

Companiile va ofera castiguri bazate pe un comision cuprins intre 20-30% din valoarea vanzarilor zilnice.
Pentru prima luna veti avea un venit minim garantat asigurat de catre firma, de 600 lire –Anglia si Scotia, 800 euro - Irlanda, in cazul in care comisonul dumneavoastra nu este mai mare.
Castigurile agentilor sunt cuprinse intre 1000 – 2000 lire/euro pe luna.

Pentru luna decembrie castigurile agentilor sunt cuprinse intre 3000 - 4000 lire/euro!!!!

Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet.
Costul chiriei este intre 300 – 350 lire/luna/pers., in functie de locatie, 2 persoane in camera.
Acest cost include si plata utilitatilor.
Dupa 60 de zile lucrate vi se vor deconta 100 lire pentru biletul de avion.

CERINTE

- limba engleza nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare/coafor reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult,
- perseverenta,
- personalitate dinamica,
- foarte bune abilitati de comunicare.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.