Cautam macelari,transatori,fasonatori pentru plecari urgente in Anglia

QUATTRO RECRUITMENT LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Trebuie sa va comportati cu grija si o atitudine adecvata tot timpul
-Sa atingeti un nivelul de performata cerut incluzand atentie
-Sa va asigurati si sa mentineti zona curate si organizata, fara pericol de accidentare

CERINTE

Trebuie sa aibe cel putin 1 ani experienta in industria de carne lucrand in abatoare si ferme.Candidatii care au lucrat la banda si care pot scoate toate oasele de la un picior sau spata va constituii un avantaj.Daca ati lucrat in strainatate ca si UK, Olanda, Germania, Franta sau Suedia ve-ti avea o buna intelegere a standardelor, viteza de executie, si experienta pentru a succede pozitia de macelar.

BENEFICII OFERITE

Munca permanenta;
Salariu competitiv pana la 9,50 lire pe ora +posibilitatea de lucru peste program platit cu 12,50 lire pe ora;
Pana la 60 de ore pe saptamana;
Pana la 28 de zile concediu platit integral;

DESCRIEREA FIRMEI

Prezentare companie
Quattro Recruitment Ltd este una dintre marile companiile de recrutare, care acopera piata muncii in partea estica a Angliei, avad mai mult de 14 ani experienta in acest domeniu.

In present cautam macelari , dezosatori, si transatori pentru a incepe munca imediat intr-unul dintre abatoarele de PORCI situate in Watton(Norffolk) or Hull (Yorkshire).