Cautam asistenti pentru Irlanda de Nord

Primary care recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interviurile vor avea loc Luni 29. Iulie 2013!

Primary Care Recruitment selecteaza candidati cu toate nivelurile de experienta pentru Personal Calificat, Asistente, Infirmiere in Irlanda de Nord.

Clientul nostru este una dintre cele mai prestigioase companii de sanatate din Marea Britanie, si recruteaza pentru reintregirea personalului in aceasta regiune.

Toate ofertele sunt pentru sectorul Centre de ingrijire (Care Homes) .

Irlanda de nord se numara printre regiunile cu cel mai mic cost de viata din Marea Britanie, si una dintre cele mai frumoase.
Pentru a cunoaste mai bine regiunea puteti sa vizitati :

CERINTE

Cerinte:

diploma de Asistent
Engleza, nivel mediu
dedicare pentru locul de munca
motivare de lucru cu persoane in varsta
inscris la NMC/ in curs de inscriere la NMC.

BENEFICII OFERITE

Conditii oferite :

salarii incepand cu 1800€/luna pentru personal medical si de la 2100€/luna pentru Infirmiere
training profesional si consiliere
ajutor financiar cu relocarea
mediu de lucru multicultural
posibilitatea de a avansa in cariera
Daca sunteti interesat sa aplicati la acest job, sau doriti sa aflati mai multe informatii, va rugam sa ne trimiteti Cv-ul in limba engleza pe adresa:
mara@primarycarerec.com sau info@primarycarerec.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Health care recruitment company