AU PAIR/ INGRIJIRE COPII IN ANGLIA

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Au Pair este un program de schimburi culturale ce ofera sansa la mii de oameni de a face ceva inedit si in acelasi timp remunerat corespunzator.
- Programul nostru va ofera oportunitatea de a petrece cateva luni, un an sau chiar 2 in Marea Britanie sau Franta, alaturi de o familie gazda si de copiii lor.
- Au Pair-ul / Nanny este plasat la o familie gazda, unde i se ofera cazare si masa gratuit si bani de buzunar (pocket money) de la 80 lire/ sapt la 150 lire/ sapt.
- Pentru acest lucru aupair-ul ofera asistenta copiilor apartinand familiei gazda pe timp de 20 - 35 ore/ saptamana
- 2 zile libere pe saptamana
- Posibilitatea de a pleca impreuna cu familia gazda in diverse vacante

CERINTE

- varsta peste 18 ani - pana la 27;
- sa nu fiti casatorit(a) si sa nu aveti copii.

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa asigurate
Posibilitatea sa frecventati gratuit cursuri de limba
Posibilitatea de a merge impruna cu familia gazda in vacante

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate