Au Pair/ Ingrijire copii ANGLIA, SPANIA

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programul nostru va ofera oportunitatea de a petrece cateva luni, un an sau chiar 2 in Marea Britanie sau Spania, alaturi de o familie gazda si de copiii lor.

- Au Pair-ul este plasat la o familie gazda, unde i se ofera cazare si masa gratuit si bani de buzunar (pocket money) de la 80 lire/ sapt la 150-200 lire/ sapt.

- Pentru acest lucru aupair-ul are grija de copiii familiei gazda pe timp de 20 - 35 ore saptamanal.
- 2 zile libere pe saptamana
- Posibilitatea de a pleca impreuna cu familia gazda in diverse vacante

CERINTE

FETE!
- varsta 18 - 27 ani
- cunostinte minime/medii de limba engleza;
- sa nu fiti casatorita si sa nu aveti copii.

Lista familiilor disponibile se reactualizeaza pe site.

BENEFICII OFERITE

Bani de buzunar: 400 - 800 lire/ luna
Cazare si masa GRATIS
Cursuri de limba engleza platite de familie
Posibilitatea de a obtine BLUE CARD-ul dupa 1 an de program Au Pair (echivalent cu dreptul de munca pe perioada nedeterminata).

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate