Asistenti Medicali, UK - salarii pana la 30 000 lire anual

BAKER STREET INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spitalul Wiltshere din orasul Salisbury (Wiltshere) - oras cu 45.000 locuitori aflat la 160 km de Londra, in sudul Angliei contrateaza 20 asistenti medicali

CERINTE

Nivel B1 de limba engleza
6 luni ( minim) de experienta
Disponibil pentru interviuri in Spania in data de 3 sau 4 Octombrie 2013 (Malaga si Madrid)
Disponibil pentru a incepe munca in Octombrie/ Noiembrie
Important: Trebuie sa fi in ultima etapa a procesului pentru obtinerea PIN-ului

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza: 25000 lire sterline/an
Bonus de 10-33% pentru ture de noapte, sarbatori, sfarsit de saptamana
6 saptamani de concediu anual
Posibilitatea de-a lucra ore suplimentare

Candidatii interesati care intrunesc cerintele de mai sus, sunt rugati sa trimita CV in limba engleza, format word ( nume_prenume.doc) inainte de 16 septembrie la urmatoare adresa de mail:
felicia@bkstreet.com

BAKER STREET INTERNATIONAL ESTE O AGENTIE DE RECRUTARE PERSONAL SANITAR PENTRU MAREA BRITANIE, LIDER IN SPANIA IN ULTIMII 10 ANI.

IN PREZENT RECRUTAM PERSONAL ATAT IN SPANIA CAT SI IN ROMANIA.

EXPERIENTA IN DOMENIU ESTE PRINCIPALUL NOSTRU AVANTAJ!