ASISTENTI MEDICALI / GENERAL NURSE pentru Marea Britanie , Scotia , Irlanda de Nord

M&M Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati specifice profesiei de asistent medical generalist .

IMPORTANT !
ANGAJATORII VOR FI PREZENTI LA BUCURESTI IN LUNA MARTIE !

CERINTE

Engleză: Mediu – Conversational ( interviul se va desfasura in limba engleza direct cu angajatorii  din Marea Britanie -se va pune accent pe ingrijirea varstnicului si comportament medical in situatii de urgenta ) ; (pregatire pentru interviul cu angajatorul din UK )
.-Diploma de studii (Scoala Posliceala Sanitara, Colegiu, Facultate) .
- Asistente cu sau fara PIN Number sau sustinerea in obtinerea cardului cu PIN Number (intocmire dosar pentru N.M.C .(Ordinul Asistentilor Medicali din Marea Britanie) .
-CV in limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Plata se va face intre 12 – 14 lire / ora infunctie de experinta .
ANGAJATORUL SE VA OCUPA DE PERMISUL DE MUNCA care se va face dupa ce se va obtine PIN Number . ANGAJAREA SE VA FACE DIRECT NU PRIN SELF – EMPLOYED .
Bilete de avion platite de catre angajator .
Cazarea va fi gratis in prima luna si apoi se va plati de catre candidat aprox.(300 lire / luna inclus utilitatile )
IMPORTANT!! Cazarea se va face in camere individuale . Angajatorul va prelua candidatul de la aeroport la locul cazarii.
S va face un curs de pregatire de 3 zile , impreuna cu personalul de la clinica / spital / home care .

DESCRIEREA FIRMEI

Companie specializata pe recrutarea din domeniul medical