Asistenti Medicali fara NMC pentru Anglia

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Asistenti Medicali cu sau fara experienta pentru Aziluri de batrani in Dorset, Anglia. Inregistrarea la NMC si detinerea PIN nu sunt obligatorii pentru participarea la interviu!

CERINTE

Pentru mai multe informatii completati Application Form sau contactati-ne direct: Elena Moroianu, elena@vplhealthcare.com, 0736 634 365.

BENEFICII OFERITE

Informatii utile:
• Plata pe ora: 7.50£ - 10.30£ / ora
• Program standard: 36 ore / saptamana + extra shifts
• Bilet de avion platit de angajator
• Cazare asigurata la 300£ pe luna (utilitati incluse)

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.